Саме ці питання держава, громадськість та бізнес обговорювали 8 липня за круглим столом. Основою для розмови стало дослідження міжнародного досвіду в сфері відповідальної гри, створене Громадською спілкою «Центр відповідальної гри» за сприяння ТОВ «ГЕЙМДЕВ», який здійснює свою діяльність під брендом Slots City.

До участі в круглому столі також були запрошені представники Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства соціальної політики України, Державного агентства України ПлейСіті, ДУ «Центр громадського Міністерства охорони України», Київського міського центру соціальних служб та інші експерти.

«Наша громадська спілка завершила вивчення досвіду країн ЄС щодо попередження ігрової залежності, але це лише перший етап. Географія дослідження розширюватиметься, а сьогодні ми представляємо проміжні результати, якi вкрай актуальнi в контекстi євроінтеграції», — зазначила директорка ГС «Центр вiдповiдальної гри» Ольга Ісаєва.

Серед основних ідей, які лунали під час дискусії: важливо додати просвітницький компонент до державної політики, проводити глибинні дослідження щодо поширеності ігрової залежності в Українi та впровадити освітні програми для фахiвцiв центрiв допомоги.

З боку Центру громадського здоров’я МОЗ України Ірина Іванчук наголосила на важливості первинної профілактики, особливо серед підлітків, а також на необхідності системного моніторингу проблеми ігрової залежності в Україні. За її словами, одним із ключових компонентів подальшої роботи має стати стандартизація медичної допомоги залежним від азартних ігор.

Популярні новини зараз
Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Наталія Лех, керівниця експертної групи Міністерства цифрової трансформації України наголосила, що: «Гра — це не спосіб отримання доходу, це один із видів розваг, дозвілля».

«Побудова прозорої української компанії, що орієнтується на найкращі світові практики, закладена у ДНК бренду. Ми усвідомлюємо, що наш розвиток тісно пов’язаний з тим, наскільки зріло й відповідально розвивається індустрія загалом. Саме тому ТОВ “ГЕЙМДЕВ” системно реалізує соціально-відповідальні проєкти», — підкреслив генеральний директор ТОВ «ГЕЙМДЕВ» Артем Рудиченко.

Ознайомитися із дослідженнями Центру відповідальної гри можна за посиланням.