Про це він розповів у програмі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Я би сказав, що сьогодні благодійність – це бізнес добра. І тут не треба думати тільки про прибутки. Так, але і розглядати це більше як сенси, які ви залишаєте для майбутніх поколінь», – підкреслює Віталій Романчукевич.

За словами гостя програми, у контексті відновлення логічно працювати з регіональним бізнесом, тому що, коли йдеться про культурні проєкти, бібліотеки, театри, цей місцевий бізнес бачить, що це для нього, для цих бізнесменів і для їхніх дітей, для місця, де вони живуть і працюють. До того ж, додає він, відновлення великих храмів чи об’єктів – це дорого, а на першому місці все ж таки допомога ЗСУ, але є менші проєкти, які можна реалізувати вже зараз.

«Я говорю не про благодійність із протягнутою рукою, а говорю про win-win, партнерство, яке дає для обох сторін результат. І я хочу так популяризувати, напевно, тому що я банкір і розумію, що люди дають гроші не тільки від душі і на благодійність, а коли вони можуть бачити, що це приносить користь. Не обов'язково їм, але приносить користь. І користь не ілюзорну, не на майбутнє покоління, а сьогодні», – пояснює Віталій Романчукевич.

Як зазначає гість програми, спонсор – це той, хто допоміг і пішов, а партнер творить разом із вами, і треба намагатися залучати бізнес до відновлення саме як партнера, а не спонсора. Наприклад, пояснює він, якщо бізнес допоможе відбудувати якийсь туристично-культурний об’єкт, це збільшить потік людей у регіон, а відтак, буде розбудовуватись інфраструктура, будуть з’являтися робочі місця у сфері послуг тощо, це вигідно всім.

Популярні новини зараз
Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко Такі перекази банк не помічає: експерт порадив, як обійти блокування карток Допомога та пенсії під загрозою: Україна може залишитися без грошей до кінця зими Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бортник заявив, що за Угорщиною, Словаччиною, Чехією стоять старі європейські еліти, які не готові Україну приймати до ЄС.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман пояснив, чому США готують операцію проти президента Венесуели, а не росії.