Реорганізація територіальних органів Державної податкової та Державної митної служб звільнить посадовців від впливу місцевих олігархів, зазначає посадовець ДФС України, ексголова Волинської митниці Андрій Андрейків.

“Депутати застосовують вплив для того, щоб формувати свій перелік посадовців. І дійсно, склалася тенденція, що на певних територіях існують удільні князівства, герцогства, де певний місцевий олігарх намагаєься собі підпорядкувати усі сфери, не тільки митницю, він хоче впливати на житлово-експуатаційні напрямки діяльності іншого регіону чи адмінодиниці. І для того, щоб витягнути посадовців з-під того впливу, дати їм можливість почувати себе набагато вільніше і думати виключно як зробити роботу, а не як догодити місцевому царку або депутату, маємо у Верховній Раді Законопроєкт, який дозволяє зробити митну службу як єдину юридичну особу на всю країну, без існування митниць на території”, - зазначає Андрій Андрейків.

До слова, Андію Андрейківу за час роботи на Волинській митниці вдалося додатково адмініструвати 700 млн грн.

“Наприклад був запроваджений моніторигновий центр, ми пришвидшили отримання відповідей від іноземних країн щодо достовірності заявлених даних. Працювали над податковими історіями компаній, провели у свій час перевірки митних постів, які мали відношення до незаконного ввезення підакцизних товарів”, - додає Андрій Андрейківв.

Така діяльність ексголови Волинської митниці багатьом була недовподоби, особливо тим, хто заробляв на контрабанді.

Популярні новини зараз

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

“У 2015-му “Transparency International” відніс Волинську оболасть до регіону з найменшим рівнем корупції. Щоденно завертали 300 автомобілів, відсторонювали від виконання службових обов’язків по дві, по три зміни посадовців. Очевидно, спогади минулого для них є неприємними. Як тільки я пройшов співбесіду в Офісі реформ, з’явилися репортажі на певних місцевих телеканалах, де йдеться, що я працюю в міграційній службі, веду якусь переписку у Фейсбуці, що я приймав участь у якихось застіллях, де потім побили журналістів”, - зазначає посадовець.

Андрій Андрейків усе заперечує, адже,з його слів, у міграційній службі він не працював, навіть, сторінки у Фейсбуку не має, тим паче участі у подібних застіллях не брав. Називає такі слухи “чорним піаром задля створення негативного іміджу в процесі реформування”.