Люди не зрозуміють призначення відвертого мародера міністром енергетики. Таку висловив політолог Тарас Загородній у своєму блозі на YouTube.

“Ці ринкові топ-менеджери (йдеться про Юрія Вітренка, - ред.) говорять, що їм треба платити великі зарплати, як в приватному секторі. Так от, відкрию вам таємницю: в Україні таких зарплат, які Вітренко і Коболєв собі намалювали за рахунок підвищення тарифів, у приватному секторі просто не існує”, - заявив він.

За словами експерта, менеджер Норвезької нафтової компанії з величезними оборотами та продажами отримує меншу зарплату, ніж голова правління НАК “Нафтогаз” Андрій Коболєв.

“При тому, що “Нафтогаз” збитковий, займається махінаціями та не виконує свої зобов'язання, наприклад, збільшення видобутку газу в Україні, Вітренко та Коболєв виписали собі премії за перемогу над “Газпромом”, не маючи до цього жодного відношення”, - стверджує політолог.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Повна протилежність Ані Лорак: протеже Святослава Вакарчука Христина Соловій зізналася, чому ніколи не співатиме російською

Показати ще

На думку Загороднього, Вітренко не хоче працювати в приватному секторі, адже його б звільнили та більше нікуди не прийняли, або ж взагалі посадили б за грати.

“Коли Вітренка парламент не пустив до Кабміну вперше, але він якимись обхідними шляхами з’явився там як виконувач обов’язків, то навіть найтупіший депутат подумає: “Ви що, знущаєтесь над нами?”. При тому, що лідер парламенту Разумков вже двічі не голосував і публічно заявив, що голосувати не буде”, - пояснює експерт.

Він додав, що якщо людина виписує премію в 4 мільйони, а потім приходить із чесними очима на посаду віце-прем’єра, то навіть простимульований голосувати депутат розуміє, що із призначенням Вітренка буде проблема.

“Я не сильно засмучуся, якщо і втретє парламент його прокатає – туди йому і дорога”, - констатує політолог.

Раніше Знай.ua повідомляв, що Катерина Котенкова заявила, що Вітренко готує населення до чергового зниження рівня соціальної захищеності.