Під прем'єр-міністром Денисом Шмигалем захиталося крісло, і влада намагається списати весь негатив саме на уряд Шмигаля.

Про це у своєму блозі сказав економіст Юрій Атаманюк.

"Усі ми знаємо, що під Шмигалем після останнього тарифного підвищення крісло ледве тримається і весь негатив влада спробує списати саме на неправильну політику уряду. У тому числі - економічну. У тому числі - тарифну, у сфері енергетики. У сфері інфраструктури. Весь негатив списати на уряд Шмигаля. І орієнтовно джерела в Офісі Президента чекають, що це станеться в квітні місяці", - сказав Юрій Атаманюк.

Він відмітив, що почалася велика гра між найбільшими центрами впливу, олігархічними центрами впливу в Україні, групами, бенефіціарами груп депутатів в Парламенті і в Офісі Президента.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана зізналася, що поборола підлу хворобу: "Після двох важких місяців"

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

Вагітна дружина Віктора Павлика показала, як розважається в Єгипті без чоловіка

Матерям 10 років, батькам-1: українці хочуть "накинути" стажу за виховання дітей

Показати ще

"Звичайно ж, тут не обходиться без міжнародних фінансових інститутів і політичних центрів впливу Брюссель-Вашингтон", - підкреслив економіст.

Нагадаємо, як повідомляв Знай.ua, в Єврокомісії закликали Кабмін виплатити борги "зеленій" енергетиці і прискорити запуск "зелених" аукціонів.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що в Міністерстві соціальної політики України розповіли громадянам про новий вид компенсації за оплату комунальних платежів. Громадянам пояснили, чому засоби по компенсації надаватимуть відразу постачальникові послуг, а не споживачеві.