Кейс призначення Юрія Вітренка триває незважаючи на те, що вже двічі було провалено голосування у Верховній Раді. На цю тему в своєму новому випуску «Правки Полякова» на YouTube розмірковує народний депутат Антон Поляков.

«Сам же Вітренко всього за два місяці перебування на посаді, на мій погляд, своїми заявами тільки погіршив своє становище і в нормальній державі його б точно не підтримали», - вважає Поляков.

Депутат згадує міркування на тему субсидій.

«Він абсолютно переконаний, що це негативно впливає на психіку людини. Краще б він сказав правду, що субсидія – це не допомога населенню, а лише відстрочка виплати закладеної суми, яку заберуть у вас через податки», - додає Поляков.

Популярні новини зараз

Філіп Кіркоров на "Євробаченні" попався на плагіаті України: "Сукня Ані Лорак, стиль Лободи"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Показати ще

Також, за словами Полякова, в мережі з'явилися і цікаві одкровення в.о міністра енергетики, де він говорить про плани щодо тарифів.

«Ціни на електроенергію та опалення збираються підвищити вдвічі в порівнянні з нинішніми, на газ - в 1,5 рази! Так зване «зниження» тарифів на газ проведено з метою, щоб легше сприймалося підвищення цін на електроенергію», - резюмує Поляков.

Нагадаємо, раніше Знай.ua приводив слова Землянського про те, чи потрібно повернути Нафтогаз державі.

Також раніше Землянський заявив, що реальна вартість видобутку газу не змінювалася, що до 2014 року, що після.