Після відмови Міжнародного валютного фонду дати транш Україні будуть подальші переговори з МВФ.

Про це в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів український економіст, доктор економічних наук, член Ради Національного Банку України Василь Фурман.

«Нічого такого страшного не відбулося», - заявляє економіст.

Він розкритикував заяви експертів про необхідність реструктуризації заборгованості.

«Багато експертів сьогодні говорять, що нам потрібна реструктуризація заборгованості, тому що нам потрібно погасити великі борги – ні, це питання не на часі», - запевнив Фурман.

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня
Показати ще

За його словами, сьогодні Україна спроможна обслуговувати борги, які ми маємо.

«Якщо ми не будемо працювати з МВФ у цьому році – Україна спроможна обслуговувати борги і розвиватися. Просто питання в тому, що коли ти в програмі з МВФ – це оптимістичний сценарій. А коли ти не в програмі з МВФ на даному етапі розвитку нашої держави – це песимістичний сценарій. Який сценарій для нас вигідний? Оптимістичний. Нам однозначно потрібно працювати з МВФ», - сказав він.

Раніше Знай.uа повідомляв, що українці вимагають прирівняти гривню до євро.

Нагадаємо, Поляков заявив, що НБУ стане ще більш залежний від міжнародних фінансових структур.