Призначення Юрія Вітренка виконувачем обов'язків міністра економіки і його просування на пост першого віцепрем'єра викликало бурхливі суперечки.

Свою думку з цього приводу в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює голова Незалежної профспілки гірників України та Конфедерації вільних профспілок України, депутат Верховної Ради від партії «Батьківщина» Михайло Волинець.

«Освіта Юрія Вітренка не дозволяє спуститися до того, щоб розібратися в реальних економічних процесах. Він не розуміє, що питання енергетичної безпеки країни не можна відокремлювати від екологічних питань, від створення робочих місць, від соціальних питань. Він не звертає уваги на опозицію дніпропетровського і кіровоградського губернаторів, хоча соціальна проблема створюється саме на цих територіях», - каже Волинець.

На його думку, це людина випадкова - і в цьому випадку відсидить на посади згідно з законом шістдесят днів. Потім його можуть ще три рази висунути на цю посаду першого віцепрем'єра, проголосувати за нього ... Або не проголосувати.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Волинець вважає, що на прикладі Вітренка створюється прецедент, який дозволить робити те ж саме в інших міністерствах: призначати випадкових людей, яких парламент не пропускає - але вони будуть виконувачами обов'язків з повноваженнями міністрів.

«Вони отримають право ділити бюджетні гроші, право голосувати - чого ніколи не було. Це нонсенс», - вважає гість програми.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Михайло Волинець розповідав про діяльність антикризового штабу.

Також він зазначив, що Віктор Пінчук став головним імпортером російської електроенергії.