Як би не була хороша чи погана Ірина Венедиктова на посаді генерального прокурора України, напевно знайдуться люди, незадоволені нею. Хто і яким чином може їй протидіяти?

Про це в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розповідає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми можемо здогадуватися, не називаючи прізвищ - але ми розуміємо, що це досить впливова група, якої не дуже зручні подібні рішення Офісу генерального прокурора. Але це не означає, що ми не повинні їх приймати. Ми не повинні покривати то, що покривали в цій країні тридцять років», - зазначає народний депутат.

На його думку, це великий прогрес - то, що справа зрушила з мертвої точки, і не тільки в справі «ПриватБанку». Однак Гетманцев не взявся передбачити, як справа піде далі, оскільки навіть не знайомий з матеріалами.

Популярні новини зараз

Міла Кузнєцова з 15-м розміром зважилася показати себе справжню: "Весна..."

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

«Я знаю із засобів масової інформації те ж саме, що і всі. І, чесно кажучи, не горю бажанням займатися цією справою. Це просто не моя спеціальність», - резюмував Данило Гетманцев.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей політик наполягав, що справа Сергія Стерненка має вирішуватися шляхом демократичних процедур, а не масових протестів.

Також Гетманцев розповів про своє ставлення до податків