Яким чином Міністерство фінансів негативно впливає на розвиток Митної служби? Про це у програмі «Монолог Макаренко» розповів ексголова Державної митної служби Анатолій Макаренко.

Він впевнений, що митниця повністю перебуває під владою Міністерства фінансів, а це призводить до проблем в управлінні, яке перетворюється у корупційні схеми. Замість того, щоб спостерігати за роботою митниці, Міністерство впливає на кадрові зміни, тим самим зупиняючи розвиток служби.

За словами Макаренка, щоб покращити роботу служби, мати більше можливостей для керування та врятувати кадровий потенціал необхідно отримати статус центрального органу виконавчої влади.

«На сьогодні керівник митної адміністрації не може назначити виконувача обов’язків заступника начальника кожної з 26 митниць, не погодивши це з Міністерством фінансів. Це сором для нашої країни, це створює надзвичайні труднощі у самоврядуванні», - підкреслює він.

Популярні новини зараз

Оля Полякова показала переможця Маски: хто ховався під образом "Сонця"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

"Остапчук псує всю картину": Дзідзьо з Поляковою показали закулісся шоу "Маска"

Показати ще

Ведучий вважає, що державі буде гарантований результат тільки тоді, коли вона організує повноцінну роботу структури. В організацію входитиме надання можливості керівникам поповняти кадровий резерв, звільнивши співробітників корупціонерів з зон митного контролю.

Нагадаємо, «Знай.ua» повідомляло, що у програмі «Монолог Макаренко» Анатолій Макаренко заявив, що митниця потопає у корупції, через провалений кадровій потенціал.

Раніше на «Знай.ua» публікувалась думка Загороднього, що якщо перемогти корупцію на митниці, владі не потрібно буде піднімати тарифи.