Питання техногенної катастрофи: наскільки Україна вразлива і що визначає міру вразливості?

Про це розповідає Андрій Длігач, футуролог, доктор економічних наук і генеральний директор Advanter Group, у програмі «Романенко. Бесіди».

«Глобальний блекаут технічно неможливий, проте, техногенні катастрофи нас ще чекають», - вважає експерт. Він окреслює ряд проблем України, через які будь-яка техногенна катастрофа доволі сильно відіб’ється на рівні держави.

Серед них - зменшення кількості питної води удвічі, втрата лісів і системи іригації на півдні, яка взагалі має бути в пріоритеті відновлень. Водночас він каже, що не можна забувати про підняття лінії субтропіків, адже це і добре для сонячних ЕС, і погано для сільського господарства. Отже, викликів предостатньо.

Популярні новини зараз

Українські студенти та викладачі розповіли, як ставляться до дистанційки: "Абсурдне рішення"

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Показати ще

Викликом іншого формату буде, на думку Длігача, нова людина – з гнучкішим характером, позбавлена прив’язаності до професії, що постійно вчиться чомусь новому та шукає щось нове, готова до життя в мобільному світі. «А ми тримаємося за наші професії, за наші робочі місця дуже сильно. Нам складно подивитися по сторонах, поміняти себе - а це дуже важливо в новому світі», - підсумовує футуролог.

Нагадаємо, футуролог розповідає про нові форми агломерацій в Україні.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що в Україні зелена енергетика прийде на заміну нафті та вугілля.