Ватажок так званої «народної міліції ЛНР» Олег Анащенко став жертвою вибуху у своєму ж авто 5 лютого 2017 року. Наступного дня з’явилося повідомлення про те, що бойовики самопроголошеної «ЛНР» затримали звинуваченого у підриві майора ЗСУ на території окупованої Луганської області.

Військовий експерт Дмитро Снєгирьов у програмі «Политика наизнанку» розповідає, як терористи використовують міжусобні конфлікти для звинувачення України.

Снєгирьов розповідає про засідання так званого «міністерства держбезпеки ЛНР», яке мало відбутися 6 лютого 2017 року за участі затриманого майора ЗСУ. Згідно зі словами бойовиків, він тікав з Луганська в жіночому вбранні. «Йшлося не тільки про причетність до терористичних актів, а ще й про дискредитацію Збройних сил. Я вирішив цю інформацію перевірити і з’ясувалися дуже цікаві факти», - каже експерт.

З’ясовується, що напередодні підриву машини Анащенка у 5-ій бригаді «Оплот» затримали бойовиків Едуарда Полинікова та Віктора Коломойцева, які займалися діями гомосексуального характеру. Оскільки ця інформація потрапила на інтернет-сайти бойовиків, Коломойцев, аби уникнути агресії у свій бік, вирішив втекти на територію «ЛНР», але його затримали.

Популярні новини зараз

Потап розповів про стосунки з красунею-тещею: "Сумую за твоїм борщем"

Наталя Могилевська зізналася, чого боїться найбільше: "Було справжньою мукою"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Показати ще

«За задумом так званих спецслужб “ЛНР” цей Коломойцев мав виступити військовим ЗСУ на засіданні так званого “міністерства держбезпеки ЛНР”, - пояснює Снєгирьов. Тим не менш, конференції не судилося відбутися, адже напередодні ГІ «Права Справа» оприлюднила інформацію про справжнього винуватця підриву машини Анащенка – це був бойовик-терорист з позивним «Шаман».

Нагадаємо, Мусієнко передбачає загострення конфлікту на Донбасі.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Захарченко має власного спеціаліста з вибухів.