Погрози сепаратистів відкривати превентивний вогонь по ЗСУ є нічим іншим, як військово-політичним тиском Росії на Україну. Таку думку висловив політичний аналітик, співголова ГІ «Права справа» Дмитро Снєгирьов у програмі «Політика навиворіт».

У ній, зокрема, йшлося про результати роботи тристоронньої контактної групи, останні заяви російської сторони і, відповідно, представників України в ТКГ. Автор нагадав про нещодавній інцидент, коли ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін дозволив своїм воякам порушити режим припинення вогню і стріляти по позиціях ЗСУ.

«Напередодні останнього засідання тристоронньої контактної групи з’являється повідомлення представників так званої «ДНР» про те, що Пушилін віддав наказ відкривати на випередження вогонь по позиціях Збройних сил України. Тобто наносити превентивні удари по місцях розташування живої сили й техніки вояків збройних сил України», - коментує Снєгирьов.

Він звертає увагу, що цей наказ дивним чином збігається з датою наступного засідання тристоронньої контактної групи, яка мала обговорювати питання урегулювання збройного конфлікту на сході України.

Популярні новини зараз

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Жодних каруселей та ярмарків, а замість Діда Мороза - Доброчар: як Київ зустрічатиме Новий Рік-2022

Олена Зеленська назвала найнебезпечніші фактори, які руйнують тисячі родин в Україні: "Ви не самі"

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Показати ще

«Невипадково вибраний сам момент: напередодні засідання ТКГ. Відразу в українських ЗМІ з’являється маса коментарів «корисних ідіотів», які починають роздмухувати ситуацію щодо ескалації військової напруги і можливого безпосереднього військового втручання Російської Федерації у внутрішні питання України. Мовиться про безпосереднє вторгнення регулярних частин Російської Федерації в Україну», - розмірковує експерт.

Він розцінює таку тактику проросійських сепаратистів як відвертий тиск на українську сторону.

«Я хотів би зробити наголос. Подібні заяви представників так званої «ДНР» треба розглядати виключно як елемент військово-політичного тиску саме на момент проведення зустрічі в тристоронній контактній групі. Це стала практика. Ми маємо звикнути до подібних сентенцій з боку представників так званих квазіутворень», - пояснює Снєгирьов і додає: підстав для паніки немає.

«Я хотів би заспокоїти панікерів. Стан боєздатності Збройних сил України не той, що був у 2014 році», - висловлює свою думку аналітик.

Нагадаємо, українські військові показали доказ участі Російської Федерації у війні на Донбасі.

Також молода медсестра пішла з чоловіком на війну і стала янголом для поранених воїнів.

Раніше Знай.uа писав, що Снєгирьов назвав реальні дані паспортизації на сході та роказав про Абхазький сценарій.