Згода, до якої дійшли Ющенко та Янукович напередодні 2005, насправді була примусовою: Віктор Янукович переконався, що ним маніпулюють.

Так повідомив у програмі «Культ особистості» політолог Кость Бондаренко.

«З одного боку, це був і компроміс, з другого боку, і вимушений захід», - коментує він ситуацію. Політолог розповідає, як напередодні святкування нового 2005 року Віктор Янукович заявив, що ним маніпулювало керівництво Банкової, а також виявив бажання об’єднати свої сили з Віктором Ющенком для спільної боротьби з конкурентами.

Бортнік зауважує, що зовнішні гарантії стали й запорукою цього компромісу. Це пояснюється недовірою політичних сил всередині України один до одного. «Створювався саме не образ конкурента, а образ ворога один в одному», - каже експерт. Не можна не згадати того, скільки коштів витратили не стільки на виборчу кампанію, скільки на дискредитацію інших кандидатів. У такій ситуації саме посольству США довелося стати гарантом компромісу Ющенка з Януковичем.

Популярні новини зараз

Штраф в 30-50 тисяч і суд: що загрожує українцям без Covid-сертифіката в транспорті

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Нагадаємо, Снєгирьов розповів про маніпуляції переговорами щодо Донбасу.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що 2004 року могли відбутися повторні вибори без Ющенка та Януковича.