У програмі «in KYIV» архітектор, фотограф, автор книги “Balcony Chic” Олександр Бурлака розповів, чому у нас полюбляють добудовувати балкони.

«Тому що можуть, мають таку можливість. У нас же країна «архітекторів» і «будівельників», і кожен може і знає, як це зробити. Ці балкони – це така реакція суспільства на крах житлової політики. Тому що, не можна нормальним чином, заробляючи, купити собі квартиру», - зазначив Бурлака.

На думку архітектора, через низький добробут українців, їм легше собі прибудувати додаткову кімнату, аніж купити відповідну квартиру. Іноді роблять балкони з виходом на вулицю, це така імпровізована «дача». Зараз через наявність технічної можливості будувати майже будь-які балкони – це повноцінні окремі кімнати.

Також, експерт розповів про відмінність «стилю» балконів відповідно до різних періодів: балкони у 90-х будували із металопластику, у 80-х використовували металевий каркас з напівкруглими автобусними вікнами.

Популярні новини зараз
Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок
Показати ще

Нагадаємо, для Знай.ua архітекторка пояснила, як має відбуватися добудова балкону згідно закону.

Раніше Знай.ua поширював, що Павлова назвала балкони антисимволом столиці.