У програмі «in KYIV» архітектор, фотограф, автор книги “Balcony Chic” Олександр Бурлака розповів, чому у нас полюбляють добудовувати балкони.

«Тому що можуть, мають таку можливість. У нас же країна «архітекторів» і «будівельників», і кожен може і знає, як це зробити. Ці балкони – це така реакція суспільства на крах житлової політики. Тому що, не можна нормальним чином, заробляючи, купити собі квартиру», - зазначив Бурлака.

На думку архітектора, через низький добробут українців, їм легше собі прибудувати додаткову кімнату, аніж купити відповідну квартиру. Іноді роблять балкони з виходом на вулицю, це така імпровізована «дача». Зараз через наявність технічної можливості будувати майже будь-які балкони – це повноцінні окремі кімнати.

Також, експерт розповів про відмінність «стилю» балконів відповідно до різних періодів: балкони у 90-х будували із металопластику, у 80-х використовували металевий каркас з напівкруглими автобусними вікнами.

Популярні новини зараз
Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Нагадаємо, для Знай.ua архітекторка пояснила, як має відбуватися добудова балкону згідно закону.

Раніше Знай.ua поширював, що Павлова назвала балкони антисимволом столиці.