На початках свого президентства Володимир Зеленський запропонував план досягнення миру на Донбасі. Тим не менш, зараз очевидним став той факт, що він провалився. Чи розглядають на Банковій іншу стратегію? Наприклад, свою пропозицію зробив Андрій Єрмак.

Щодо цієї ситуації висловився Руслан Бізяєв, політолог, аналітик та експерт Українського інституту політики, у програмі «Що далі» на каналі «Знай24».

«“Чи є у вас план, містер Фікс?”. Так, Єрмак говорить, що Німеччиною і Францією розроблений новий мирний план, але Німеччина і Франція про це знають?», - ставить слушні питання Руслан Бізяєв.

Аби пояснити, що він має на увазі, експерт пропонує змоделювати наступну ситуацію. Перебуваючи у Тристоронній контактній групі, для подальших дій нам необхідно домовитися, представити документ, тобто план. І, якщо раптом один із членів цієї групи стверджує, що хтось там уже розробив план і під ним варто підписатися, то інші члени йому відмовлять через недотримання процесу процедури, мовляв, все робиться не так.

Популярні новини зараз

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Показати ще

«Якщо ми вчотирьох про щось домовляємося, то хоча б узгоджуємо основні параметри домовленостей. Якщо ви втрьох про щось домовилися без мене, то мене це ні до чого не зобов'язує», - пояснює Руслан Бізяєв. Саме тому, вважає він, план Андрія Єрмака європейські ЗМІ навіть не озвучують.

Нагадаємо, Харебін заявив, що слабкість України анулювала зобов'язання всіх країн перед нею.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бізяєв прокоментував загострення на Донбасі.