Чи використовує Україна ті можливості, які з'являються у неї в війні з Росією? Чи є у неї в цій війні цілісна стратегія?

Свою думку з цього приводу в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» висловлює футуролог Олексій Толкачов.

«Україна намагається залатати дірки. Стратегії немає, тому що немає мети перемогти у війні. Немає стратегічної мети знищити противника. А якщо Росія не буде знищена, то в довгостроковій перспективі ця війна повториться - хоч через п'ятдесят, хоч через сто років», - вважає експерт.

Він зазначає, що для Росії захоплення України є питанням ідентичності. Адже коріння російськості - в Києві. Без України Росія неповноцінна, «російський світ» кастрований, позбавлений коренів. Тому війна рано чи пізно буде знову.

Популярні новини зараз

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Показати ще

«Зеленський сподівався, що можна просто домовитися - як з адекватним партнером. Втім, будь-який хворий сподівається, що йому все-таки вдасться уникнути операції. Заради цього він готовий ходити не тільки до лікарів, а й до бабок-ворожок, тим більше якщо йдеться про болючу операцію. Так і наша влада сподівається відкласти хворобливе розв'язання питання, за яке доведеться нести історичну відповідальність. Але, на мій погляд, зараз не тільки немає часу на те, щоб це відкладати, а й багато часу вже згаяно», - резюмує Олексій Толкачов.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він заявляв, що вважає перемогу у війні реальним завданням, але для цього доведеться демонтувати Росію.

Також Толкачов розповів про можливості локальних валют.