Для української митної служби 2019 і 2020 роки були досить невдалими. Що далі?

На це питання в однойменній програмі на каналі «Знай 24» відповідає колишній глава цього відомства Анатолій Макаренко.

«Спостерігаючи за відсутністю виразної та зрозумілої митної політики в країні, я можу дати тільки песимістичний прогноз - попри всі зусилля глави митного відомства, якого я підтримую. Відсутність такої політики призводить до того, що українська митниця не має сьогодні зрозумілого статусу - вона як пасербиця між правоохоронними органами, і як фіскальний пилотяг всередині податкового відомства. Заїжджі пройдисвіти радять перетворити митницю країни в митний «Макдональдз»», - обурюється він.

За його словами, закордонні експерти рекомендують: дівчатка і хлопчики в красивих костюмах повинні стояти на кордоні та з посмішкою зустрічати бізнесменів і їх товари. І це при тому, що зараз всі країни світу оберігають свій суверенітет і економічну безпеку.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Кума Дзідзьо Оля Цибульська отримала каменем по своїй автівці: "Розбив лобове скло"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

«Нам пропонують: нумо розкриймо обійми, одягнемо білі сорочки та красиві бантики. Що ж стосується модернізації та цифровізації, то для цього, крім благих спонукань, повинні бути гроші. Я не бачу в бюджеті на 2021 рік грошей на розвиток митної інфраструктури, електронних сервісів і так далі», - зазначає Анатолій Макаренко.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він розповідав про негативний вплив Міністерства фінансів на роботу Державної митної служби.

Також Макаренко стверджував, що це відомство може принести державі не менш грошей, ніж МВФ.