У програмі «Романенко. Бесіди» аналітик Віктор Андрусів заявив, що передусім варто зробити дорогу до Миколаєва, тому що по ній в порт доставляють зерно.

Гість програми пояснює стратегічне значення дороги до Миколаєва: по ній в Миколаївський порт доставляють зерно, а це питання вже економічної важливості. Тим не менш, як він каже, її стан можна описати як вбитий та катастрофічний.

«Її, значить, треба в першу чергу зробити ідеальною, тому що це питання нашої економіки, питання оборотності вантажів», - пояснює Андрусів.

З іншого боку, аналітик вказує на розв’язання цієї проблеми в зовсім іншому напрямку: ріка, по якій можна переправляти вантажі замість дороги. У такому разі в Укрзалізниці та автомобільного транспорту з’явиться конкуренція, а завантаженість доріг помітно знизиться.

Популярні новини зараз

У чернігівській частині "Десна" знайшли мертвим військового: що сталося з 23-річним хлопцем

52-річна Дженніфер Еністон з "Друзів" згадала свою красу в молодості і розплакалася: "Всі такі..."

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Показати ще

Але такі масштабні плани потребують і відповідних фінансових масштабів. «Коли ти заробив, то, будь ласка, будуй світло-музикальні фонтани по всій країні», - іронізує Андрусів. На його думку, за відсутності можливостей та реальних результатів, українська влада вдасться до їхньої імітації.

Нагадаємо, Землянський розповів, як прибрати заборгованість за комуналку.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Котенкова розповіла, що приватним клінікам невигідно укладати договір з НЗСУ.