У програмі «Романенко. Бесіди» аналітик Віктор Андрусів заявив, що передусім варто зробити дорогу до Миколаєва, тому що по ній в порт доставляють зерно.

Гість програми пояснює стратегічне значення дороги до Миколаєва: по ній в Миколаївський порт доставляють зерно, а це питання вже економічної важливості. Тим не менш, як він каже, її стан можна описати як вбитий та катастрофічний.

«Її, значить, треба в першу чергу зробити ідеальною, тому що це питання нашої економіки, питання оборотності вантажів», - пояснює Андрусів.

З іншого боку, аналітик вказує на розв’язання цієї проблеми в зовсім іншому напрямку: ріка, по якій можна переправляти вантажі замість дороги. У такому разі в Укрзалізниці та автомобільного транспорту з’явиться конкуренція, а завантаженість доріг помітно знизиться.

Популярні новини зараз
"На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Обігнала у ціні гречку: українські супермаркети підвищили вартість популярної крупи Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Але такі масштабні плани потребують і відповідних фінансових масштабів. «Коли ти заробив, то, будь ласка, будуй світло-музикальні фонтани по всій країні», - іронізує Андрусів. На його думку, за відсутності можливостей та реальних результатів, українська влада вдасться до їхньої імітації.

Нагадаємо, Землянський розповів, як прибрати заборгованість за комуналку.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Котенкова розповіла, що приватним клінікам невигідно укладати договір з НЗСУ.