Країна страждає від некорумпованого кадрового голоду: бракує фахівців із досвідом, які працюють на чесних засадах та не займаються корупційними махінаціями.

Так заявив у програмі Геннадія Друзенка «Конституційна Кухня» Андрій Дубовик, підполковник запасу СБУ.

Спецслужбовець стверджує, що в країні існує проблема кадрового голоду, якщо говорити про фахівців, які не займаються корупційними махінаціями, а, окрім того, ще й мають певний багаж досвіду. Він також згадує, що на відміну від незалежної України в СРСР отримання нетрудових доходів контролювали.

Натомість зараз існують декларації, які мало допомагають цій справі. «Так, придумали декларації. Ну і що?» - запитує Дубовик. Мовляв, жодного покарання не передбачається за декларування мільйонів і мільярдів. Майнове ж забезпечення працівників Служби безпеки України, яке аж ніяк не відповідає величині зарплати, вважає він, сприяє формуванню негативної репутації установи.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" Водіїв по-новому перевірятимуть на алкоголь чи наркотики: як зміниться процедура У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Для прикладу Дубовик наводить державну систему США, де в’язниця – спільна для всіх: представники правоохоронних органів не відбувають свій термін окремо від інших ув’язнених. Він звертає увагу, що в Україні якраз-таки ситуація протилежна, адже полісмени та прокурори сидять у спеціальних виправних закладах, у своєму середовищі. Інакше ж, мовляв, не може бути, довго в одній в’язниці із тими, кого вони туди посадили, їм не пробути. «Це страх, страх співробітника правоохоронної системи потрапити за ґрати», - розповідає спецслужбовець.

Нагадаємо, Василець прокоментував заяву президента про боротьбу з олігархами.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Гайдай наголосив на важливості досвідчених кадрів для Київради.