У Росії погано вміють дивитися з української точки зору, але і в Україні не краще уявляють собі точку зору росіян. Нам складно уявити, як бачиться ця війна з іншого боку лінії фронту.

Про російський погляд на ситуацію в програмі Дмитра Снєгирьова «Політика навиворіт» розповідає політичний оглядач, бізнесмен і блогер Руслан Бізяєв.

«Всю конструкцію пострадянського простору майже дванадцять років вибудовував Владислав Сурков. У нього була певна концепція, що таке Україна. Але концепція Суркова на пострадянському просторі повністю провалилася. Провалилася в Україні, в Білорусі, в Грузії, в Казахстані. Після того, як Суркова прибрали, з'явилася перехідна концепція: нумо спробуймо домовитися», - зазначає він.

Але в основному в цих країнах старі еліти. Путін - це не просто цар, як нам кажуть, а глава Політбюро. Термін «вежі Кремля» з'явився не просто так. І цей конфлікт старих еліт тут і там повністю дезавуював всю місію Козака.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

«Ми зможемо стати успішною країною тільки тоді, коли навчимося виходити з таких складних ситуацій. Нам потрібно в першу чергу зробити так, щоб ці території були реально реінтегровані в Україні. Тільки після цього ми зможемо перейти до питання Криму», - вважає Руслан Бізяєв.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він дав прогноз щодо того, чи слід чекати загострення ситуації на Донбасі.

Також Бізяєв заявляв, що Європа хоче зберегти за собою ексклюзивне право на врегулювання конфлікту в цьому регіоні.