Про те, що керівництво теперішньої влади України показало свою неефективність, розповів політолог Олексій Толкачов у своїй програмі «Толчок», а також порівняв ситуацію із тим, як сина просять поприбирати в домі.

Передусім експерт зазначає, що процес управління будь-яким колективом, хай це буде окрема компанія чи ціла країна, доволі тяжка ноша. З цієї причини в наших управлінців і вищі заробітні плати. «Правильне управління складається з безлічі етапів», - зазначає Толкачов. Деталізуючи це твердження, він називає і складання плану, і ухвалення рішень, і поширення впливу, і в принципі аналіз ситуації. Тим не менш, це ще не все. Усі перераховані етапи у своїй реалізації зазнають гучне фіаско, якщо не буде належного контролю і певного рівня відповідальності.

Пояснюючи свою думку, Толкачов вдався до цікавих порівнянь. Мовляв, діяльність влади – це те ж прибирання. Наприклад, батьки просять сина поприбирати в домі, якщо ж він зробить це так собі, то доведеться зробити зауваження, якщо ж він і зовсім нічого не зробить, то потрібно вже покарати його. Або ж, наприклад, якщо батьки дали синові гроші на мийні засоби, а він їх натомість протринькав, то покарання буде особливо важким.

Ключовий недолік системи політолог вбачає в тому, що крайньою межею діяльності влади є управлінський вплив або ж навіть лише ухвалення рішень, але не більше, виконання наказів ніяк не контролюється. «“Треба б сказати синові, щоб він прибрав у кімнаті” – і так з дня на день», - звертається Толкачов знову ж таки до порівняння з прибиранням. Так, справа закінчиться тим, що накази перестануть виконуватися й узагалі, адже немає належного контролю.

Популярні новини зараз

Нові декорації "Вечірнього Кварталу" змусили Юрія Ткача кричати

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Оля Полякова поділилася ідеальним блюдом для тих, що худнуть: ПП-млинці зі шпинатом під соусом бешамель

Показати ще

Нагадаємо, Єрмолаєв розповідає про нові трансформації, які докорінно змінять світ.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бортник прокоментував останні підписані президентом рішення РНБО і заявив, що в нашій країні фактично діє надзвичайний стан.