Українська армія не несе загрози збройним силам Російської Федерації, але здатна нанести відчутні втрати агресору.

Про це сказав експерт з питань сектору оборони та безпеки Олег Старіков в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Збройні сили України загрозу збройним силам Російської Федерації не можуть нести. Тому що армії непорівнянні. Це вам будь-який військовий скаже... Я кажу вам про рівень підготовки армії. Тому що армія РФ - вона друга в світі після “штатівської”. А у нас, на превеликий жаль, по-перше - немає таких ресурсів. По друге - такої кількості немає", - сказав Олег Старіков.

Він зазначив, що в України немає ні ядерної зброї, ні військово-космічної складової.

Популярні новини зараз
"Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками Працюючим пенсіонерам перерахують виплати: коли чекати на підвищення у 2023 році "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Макс Чмерковський розповів, як його змусили зробити найбільшу помилку в житті: "Я не люблю про це говорити"
Показати ще

"Українська армія здатна завдати дуже серйозних втрат армії РФ. Те, що неповторні втрати - я сказати не можу, тому що у них ресурсу набагато більше", - додав Старіков.

Як повідомляв Знай.ua, Снєгирьов розповів про актуальні події навколо накопичення російських військ на кордонах.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що на Київщині проходив ветеранський вишкіл з ініціативи Андрія Білецького.