Українські політики роблять з Міжнародного валютного фонду хлопчика для биття і виправдовують ним підвищення тарифів.

Про це сказав економіст Олександр Охріменко в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

За словами Олександра Охріменка, МВФ потрібен не скільки Україні, скільки чиновникам.

"МВФ дуже хороший для наших політиків хлопчик для биття. Ось, ви згадали тарифи. Розумієте, як добре - МВФ наказав підняти тарифи. Зручно ж звучить? МВФ наказав боротися з корупцією. МВФ наказав, наприклад, закривати школи. Красиво ж звучить. А так виходить що - що ти наказав? Так МВФ. А поганий МВФ - це завжди добре", - сказав Охріменко.

Він зазначив, що МВФ і сам розуміє, що його часто використовують як страшилку.

Популярні новини зараз
Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

За його словами, раніше в Києві був представник МВФ, який ображався на це, і під час конференції намагався пояснити, що вони не вимагають підвищувати тарифи, а просять створити ринок. Але його ніхто не став слухати.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманюк пояснив, що крім МВФ Україні може надати фінансування його аналог в Пекіні.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Толкачов зазначив, що ми ображаємося, що наша тарифна політика визначається вимогами МВФ.