Багатьом бійцям після демобілізації з фронту потрібна фізична і моральна допомога. Були випадки, коли бійці з післявоєнними травмами, домагалися значних успіхів у спорті.

Реабілітолог бійців російсько-української війни і тренер з легкої атлетики Наталя Крушинська в програмі Гаррі Табаха «On target» розповіла про зміни у житті бійців після реабілітації.

«Всі, хто приходили, вони залишалися у спорті. Хтось для змагань залишався, хтось для підтримки своєї фізичної форми. Але, щоб пішли зі спорту, і щось зробили погане – таких випадків не було», - зазначила Крушинська.

Ведучий Гаррі Табах нагадав, що його цикл програм відкрив Вадим Свириденко, який брав участь в бойових діях на Донбасі і втратив усі кінцівки. Зараз він допомагає бійцям разом з гостем програми. Табах вважає, що Свириденко справжній герой.

Популярні новини зараз
Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Варіть буряк лише цим способом, щоб він зберігався довго: несподівана кулінарна хитрість "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

«Моя гордість як тренера це те, що вони, приходячи до нас, продовжують свою спортивну діяльність. Вони не йдуть в депресивний стан, не починають вести деградуючий спосіб життя і налагоджують соціальну роль в їхньому житті», - підкреслила реабілітолог.

Крушинська розповіла, що вони займалися з дівчиною Ольгою Бенд, яка втратила нижню кінцівку. Її головним досягнення є те, що в 2019 році вона змогла пробігти 10 кілометрів на марафоні морської піхоти. За словами реабілітолога, перші тренування з Ольгою були дуже складними в фізичному і психологічному плані, але, незважаючи на це, вона змогла домогтися результатів.

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Гордона, що Байден йому подобається більше.

Раніше для Знай.ua Рахліс розповів про важливість психологічної допомоги для учасників АТО.