Назаров заявив, що Україна застрягла в радянській системі управління

Україна використовує радянську систему управління і їде на ній, як на тракторі, хоча хоче їхати, як на Audi.

Про це сказав експерт по Smart City технологіям Юрій Назаров у програмі “Суб’єктивно з Янікою Мерило”.

"Можна брати досвід Естонії, я вважаю, відмінний досвід, ось просто копіпаст переносити все. Теж пострадянська країна, теж була пострадянська система державного управління. Все те ж було. Пройшли цей шлях, а ми, на жаль, застрягли. Вийшли вже з радянської системи управління, хоча працюємо на ній. Тобто, ми хочемо їхати, я утрирую, на Audi, але ми їдемо на тракторі, а хочемо їхати як на Audi", - сказав Юрій Назаров.

Він зазначив, що навіть якщо на цей трактор поставити колеса, як на Audi, то він не стане Audi.

Популярні новини зараз
Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа Українкам виплатять по 250 тисяч, щоб вони повернулися додому: чоловікам цього не світить
Показати ще

"Нам треба його просто викинути і пересісти на нормальну машину. І їхати вже. Інакше, сучасний світ дуже конкурентний і йде вже конкуренція між країнами дуже серйозна. Перш за все - між містами. За що йде, за кого - за людину. Не за ресурс, а за людину. Тому що майбутнє країн - це людські ресурси", - додав експерт.

Як повідомляв Знай.ua, на інтернет і "серваки" для Мінінфраструктури в розпал пандемії піде 7,5 млн.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що на думку Бутусова, концентрація ресурсів, озброєння і кращих людей - це якісна перевага у війні.

https://www.youtube.com/watch?v=f9LCYaI6Xk8&feature=youtu.be