Україні не потрібно обманювати себе тим, що Німеччина і Франція будуть здавати свої національні інтереси на догоду нашим, оскільки вони переслідують свої національні інтереси.

Про це сказала політик Валерія Заружко в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

Валерія Заружко зазначила, що не має значення, чи підіграють Німеччина і Франція Росії.

"Тут питання в тому, що у Франції і у Німеччині, точно так само, як у Росії, України і будь-якої іншої країни - є національні інтереси. І в черговий раз обманюватися тим, що хтось буде здавати свої національні інтереси на догоду нашим - м'яко кажучи, наївно і неправильно. Так, вони будуть намагатися просувати якісь меседжі, якісь свої платформи, заради того, щоб відстоювати, в тому числі, і свої національні інтереси", - сказала Заружко.

Вона зазначила, що від майстерності українських перемовників буде залежати, наскільки ми зможемо просунути свої інтереси. Саме на цьому потрібно фокусуватися.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Тоня Матвієнко загубилася між трьома "близнючками": Мірзоян не впізнає

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Показати ще

"Так, у них є відносини з Росією. Ясна річ, що теж не російські інтереси вони будуть ставити на чільне місце, а кожен глава своєї держави буде думати про своїх громадян, в першу чергу. Якщо ми говоримо про "Північний потік-2", то ймовірно, зараз вже це мені здається стало для всіх очевидним, що "Північний потік-2" буде добудований. Питання в термінах, коли він буде добудований. І тут Україні теж необхідно думати, що будемо ми робити з нашою ГТС, і як ми її будемо використовувати після того, як вона виявиться фактично не у справах", - додала Валерія Заружко.

Як повідомляв Знай.ua, Володимир Зеленський зізнався, навіщо прилетів до Франції: "Щоб гармати мовчали".

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Чаплига зазначив, що Британія зараз прагне відновити свій вплив у світі, користуючись нестабільністю в США.

https://youtu.be/s4UjumwOSZg