Чим важливим запам'яталася недавня зустріч українського і французького президентів?

Про це в програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розповідає колишній депутат Верховної Ради, член Радикальної партії Валерія Заружко.

«Мені запам'ятався ажіотаж, який влаштували ЗМІ в ході підготовки зустрічі Зеленського і Макрона. Але насправді всі розуміли, що Франція не є учасником переговорного процесу. Розуміли, що вона не впливає на хід якихось миротворчих дій. Було ясно, що це чисто протокольна зустріч, призначена для «звіряння годинників»», - вважає Заружко.

За її словами, в суспільстві існував настрій на якийсь грандіозний прорив в ході цієї зустрічі. Очікування були, але, за словами Валерії Заружко, з цими очікуваннями ніхто не працює і працювати не буде. Людям просто дадуть цукерку: зустріч відбулася, а результати цієї зустрічі більш ніж сумнівні.

«Навіть на пресконференції за підсумками зустрічі Зеленський був без Макрона. Я не бачу в цьому нічого дивного, адже історично у Франції дуже хороші відносини з Росією», - вважає політик.

Популярні новини зараз
Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти: "Росія не зможе напасти знову" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося"
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, Валерія Заружко констатувала, що кожна країна переслідує свої національні інтереси.

Також вона закликала українців сподіватися тільки на власні сили.

https://www.youtube.com/watch?v=s4UjumwOSZg&feature=youtu.be