Український політик, народний депутат України VIII скликання Валерія Заружко в програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповіла, як Україну сприймають на міжнародній арені.

«Нас не сприймають уже серйозно на міжнародній арені, на мій превеликий жаль. Немає ось цієї суб'єктності. Нас сприймають як майданчик і тільки, де відбуваються геополітичні ігри. Чи цього ми хочемо? Або ми все-таки суверенна держава, яка має думати про свої національні інтереси і, в першу чергу, дивитися на все через призму україноцентризму. Я цього на сьогоднішній момент, на жаль, не спостерігаю», - говорить політик.

Заружко зізналася, що покладає великі надії на майбутню зустріч в «нормандському форматі».

«Для того, щоб розставити всі крапки над і та все-таки зрушити з мертвої точки в питанні Донбасу. Тому що питанню вже 7 років і воно, на жаль, не вирішується. А вирішувати це питання необхідно. Все-таки мільйони мешканців... І ми тут говоримо і про тих, які залишилися на тій території, і ті, які змушені були виїхати. Не вирішили свої проблеми, нічого не сталося. Пенсіонери як їздили за пенсією, так і продовжують їздити. Великі проблеми з перетином кордону. Незрозуміло, яке майбутнє чекати цим людям. Мені здається, це те, про що потрібно думати українській владі, що потрібно тримати в голові, потрапляючи на зустрічі такого формату як «нормандський». Тому що крім нас самих, нас ніхто не врятує», - резюмувала екс-нардеп.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига пояснив, чому Україна повинна відмовитися від показника ВВП.

Популярні новини зараз

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

Арсен Мірзоян зробив це з Тонею Матвієнко просто на пляжі: "Обідня творчість"

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Чемпіонка світу з боксу не пережила ковід, пішло ускладнення

Показати ще

Також Знай.uа повідомляв, що Гриценко заявив, що українцям доведеться позбутися своїх автомобілів.

https://youtu.be/s4UjumwOSZg