У програмі «Суть подій» журналістка Любов Завальнюк розповіла, як від тепер зміняться умови отримання субсидії.

Журналістка повідомляє, що Кабмін ухвалив відповідний законопроєкт, згідно з яким ретельно перевірять, чи мають громадяни іноземну валюту, чи перетинали вони кордон і в якому узагалі фінансовому становищі перебувають.

Окрім цього, припиняють свою діяльність спеціальні комісії місцевих влад, які й займалися питанням субсидій. «Такі комісії нерідко діяли в розріз вказівкам соціальних органів – шкодували людей і виділяли їм субсидії, навіть якщо ті не проходили за окремими критеріями», - пояснює Завальнюк. Вона також розповідає про обговорення урядового комітету: планується посилити моніторинг і підключити автоматичне підтягування реєстрів.

Отже, отримати субсидію тепер українцям буде значно складніше. Завальнюк навіть припускає, що багато громадян, яким дійсно потрібна субсидія, залишаться без неї. А відтак вона і називає цю постанову чи не найжорсткішим рішенням Кабміну. Мотивувати його можна рекомендацією МВФ: влада має на третину скоротити витрати держбюджету на соціальну сферу до 2025 року.

«Заможних українців відсутністю субсидії не налякаєш, а тих, хто міг розжитися копійками, роздягнуть до нитки», - підкреслює ведуча. Окрім цього, по бюджету громадян, попереджає вона, вдарить ще й збільшена оплата комунальних послуг.

Популярні новини зараз

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Святослав Вакарчук перетворився на ідеального синочка - зразок для наслідування: "Мам, дякую..." 

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Показати ще

Нагадуємо, Завальнюк розповіла про масштаби заборгованості населення за комунальні послуги.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що розмір пенсії збільшиться в середньому на 308 гривень.

https://youtu.be/24NxY4UH-uw