Гроші доларової у 2020 році мільйонерки Юлії Тимошенко її донька Євгенія Тимошенко вирішила вкласти у майнінг криптовалюти задля більшого прибутку. Деталі цієї ситуації повідомив телеграм-канал «Блискавка».

Згідно з розслідуванням 24 каналу, Юлії Тимошенко у результаті судового розгляду виплатили 5,5 мільйонів доларів, задекларованих як компенсація за політичні репресії, що їй довелося пережити за президентства Януковича у 2011-2014 роках. Виплату здійснила Skadden, юридична компанія, що раніше доводила провину Тимошенку у газових махінаціях та заперечувала будь-які політичні репресії щодо неї.

Можна зробити висновок, що Янукович винайняв Skadden свого часу. Що цікаво, Пола Манафорта, консультанта, що й порекомендував колишньому президенту України цю компанію, самого не минула доля потрапити за ґрати через того ж таки Януковича.

Працюючи на нього, юридична компанія насправді порушувала закони про іноземне лобіювання. Аби цю справу не розглядали далі та про неї забули, Skadden заплатила у 2019 році Міністерству юстиції Сполучених Штатів 4,6 мільйонів доларів.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

33-річний шеф-кухар забив татуюваннями майже все тіло за 2 мільйони гривень: "Найболючіше в попі"

Показати ще

Юлія Тимошенко взяла гору у цій справі, їй виплатили значні кошти як компенсацію. Але ці 100 мільйонів гривень її донька використала для збагачення: Євгенія Тимошенко вклалася у «Eliovp BVBA», бельгійську крипто-майнінгову компанію.

Нагадуємо, Євгенія Тимошенко вклала круглу суму в майнінг.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, навіщо Юлія Тимошенко віддала доньці Євгенії 112 млн.