Станом на перше березня заборгованість населення за природний газ становить 34 млрд грн.

Про це сказав економіст Віктор Скаршевський в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24".

"Ми знаємо, скільки платять люди за газ. Ми ці всі тарифи, ціни знаємо. Ми навіть знаємо, скільки не платять люди, які не можуть заплатити. На перше березня заборгованість населення саме за природний газ становить 34 млрд грн. Це накопичилася тільки за газ. Якщо за всі житлово-комунальні послуги - це 83 млрд грн", - сказав Віктор Скаршевський.

Він зазначив, що заборгованість по опаленню також становить близько 34 млрд грн. Таким чином, 80% всіх комунальних боргів припадає на газ і тепло.

За його словами, субсидії прив'язуються до рівня доходів і населенню дається компенсація з бюджету на всі комунальні послуги.

Популярні новини зараз
Повістка на двері та призов резерву: як в Україні проходить нова хвиля мобілізації 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все" Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще

"Бракує цих субсидій. Не всі отримують люди субсидії, яких вони потребують. Тому що інакше не збільшувалися б борги за житлово-комунальні послуги в цьому опалювальному сезоні на плюс 28 млрд грн. Плюс один мільярд доларів, за цей опалювальний сезон, який ще не закінчився. Дані тільки на 1 березня, ще немає даних на 1 квітня", - додав Скаршевський.

Як повідомляв Знай.ua, українцям пригрозили ревізією субсидій: "Вже в травні".

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що Котенкова заявила, що ціна газу для населення буде коливатися в межах 7-8 грн за кубометр.