Про це заявив генеральний директор УНПА "Укркокс" Анатолій Старовойт.

"Коксова батарея має вартість будівництва 460-500 млн доларів. Термін її дії - 30 років. Вона відпрацювала 15 років, а мені дається сім років для того, щоб я модернізував її. Це що, я повинен завалити цю батарею? Ми порахували: неймовірна кількість коштів необхідна для того, щоб впроваджувати нові технології з викидів на димовій трубі. Зі 100 мг до 10 мг», - розповів Старовойт.

Він підкреслив: вимоги по екомодернізації повинні враховувати специфіку і стан кожної галузі, в іншому випадку влада ризикуємо просто їх знищити.

«Позиція наша Така з приводу законопроекту: треба дуже диференційовано підходити до кожної галузі. Ще раз уважно провести співбесіди з нами-коксохіміками, тому що ми найбільш видно в цій частині. Ну давайте закриємо! Колись ми 40 млн тонн коксу Україна випускала. Сьогодні-9 млн тонн", - пояснив Старовойт.

Раніше заступник голови парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський заявив, що Україна не повинна брати на себе нереалістичні зобов'язання щодо термінів проведення екомодернізації, а державі слід надати підтримку промисловості на переоснащення, як це роблять країни ЄС.

Популярні новини зараз
Змусять відповідати за кожну гривню: українців жорстко штрафують за гроші на картках З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам В Україні пенсії ставлять на "паузу": у ПФУ відповіли, чому люди залишаються без грошей Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат
Показати ще

У свою чергу віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина заявила, що для екомодернізації вітчизняної промисловості необхідно задіяти додаткові фінансові інструменти, в тому числі міжнародні.