Політолог Тарас Загородній з ведучим Дмитром Снєгирьовим в програмі «Политика наизнанку» обговорили можливість розпуску Верховної Ради. На думку Загороднього, Зеленському не вигідно розпускати депутатів, бо він вже звик до них та знає точно, що очікувати.

«Пролунала заява Стефанчука про можливість розпуску Верховної Ради. Начебто є законний привід – 30 днів вони не збиралися і президент Зеленський має законні підстави розпустити Верховну Раду», - почав Снєгирьов

На думку Загороднього, така ідея може бути втілена лише з метою «підвісити» Верховну Раду на деякий час. За його словами, такий сценарій можливий і може бути створений спеціально.

«Поки що, звичайно, Зеленському не хочеться розпускати Верховну Раду, тому що зрозуміло, що такої кількості депутатів у нього ніколи вже не буде: вони погані, чи добрі, але якось розумієш, що тут очікувати. Якщо дивитись по голосуванню, то 170 людей у нього є – це найменше, що ми бачили по голосуванню», - підкреслив Загородній.

Як зазначає експерт, також слід враховувати дружні фракції, наприклад, «Батьківщина» – Юлія Тимошенко не приховує, що не проти піти у коаліцію.

Популярні новини зараз
Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки Як подавати заявку на субсидію з грудня: українцям пояснили нові правила Влад Шевченко з "Ліги Сміху" показав українців через 36 годин без світла та зв'язку: "Це не мем, це життя" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував заяву Снєгирьова, що Франція і Німеччина зайняли досить незрозумілу позицію.

Раніше для Знай.ua Загородній розповів про особливості відносин між Іраном та Україною.