Як слід розглядати прийняття закону про землю, і яких наслідків потрібно чекати від нього? Це питання у програмі «Що далі?» на каналі «Знай 24» розглядає заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

«Ми переходимо з соціалістичного табору до ринкової економіки. Природно, що комусь цього хочеться, а комусь ні. Але ми стаємо частиною світового процесу, частиною ринку. Люди дивляться, як живуть поляки, чехи, литовці, латиші. Природним чином виникає питання: а чому ми не можемо так жити? Зараз створюється механізм, який дозволяє всім ставати власниками землі та працювати на ній», - каже гість програми.

За його словами, створення ринку землі відкриває можливість для того, щоб в самій країні знаходилися гроші для інвестування в землю. Тому немає потреби чекати інвесторів з-за меж України - вони знайдуться і тут. Це свої українські аграрії, які за всі роки незалежності країни не прагнули інвестувати в землю, боялися будувати елеватори, сушарки для зерна, розводити тварин - бо не знали, буде ринок землі чи ні.

«Коли створюється ринок землі, у людей з'являється впевненість, що вони інвестують у власну землю. Тепер можна будувати ферми, вирощувати сади, інвестувати в цю землю. Інакше є ризик, що через два-три роки власник землі просто не стане продовжувати договір оренди», - вважає Денис Марчук.

Популярні новини зараз
Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Показати ще

Раніше, як повідомляє Знай.ua, він прокоментував акцію протесту аграріїв біля Верховної Ради.

Також Марчук заявляв, що Аграрну партію намагаються не пропустити до Верховної Ради.