Журналістка Любов Завальнюк у програмі «Суть событий» на каналі Знай.ua розповіла про нову накопичувальну систему пенсій. За її словами, дана система може збільшити ваші пенсійні виплати, а саме накопичення відбуватиметься шляхом використання недержавних пенсійних фондів і банків.

«Накопичувальна система може збільшити розмір вашої пенсії. У цьому році у нас триває пенсійна реформа. Розмір пенсії планують збільшити, але не всім. Планують запустити накопичувальну систему, для цього створять окремий підрозділ пенсійного фонду», - зазначила Завальнюк.

За словами журналістки, цей законопроєкт був зареєстрований депутатами від партії «Слуга народу» Галиною Третьякової і Вадимом Струневичем. Як зазначає ведуча, в законопроєкті сказано, що створення ще одного пенсійного фонду зажадає додаткових грошей з держбюджету.

«Фінансування таких пенсійних накопичень буде здійснюватися з двох джерел: роботодавці платитимуть 2% від заробітної плати працівників, а працюючі особи 2% від заробітної плати або доходу», - підкреслила журналістка.

Як зазначила Завальнюк, здійснювати накопичення пенсій для громадян та учасників будуть ринкові недержавні пенсійні фонди (НПФ) і банки, для цього вони пройдуть авторизацію шляхом включення до реєстру автоматизованих суб'єктів системно-накопичувального пенсійного забезпечення.

Популярні новини зараз
Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

«Облік всіх учасників буде вестися в Єдиному соціальному реєстрі. Для учасників планують зробити умови досить демократичними: кожен пенсіонер зможе самостійно вибирати НПФ або банк, а також в будь-який момент може переводити з одного НПФ або банку в інший», - розповіла журналістка.

Нагадаємо, для Знай.ua Завальнюк розповіла про підвищення цін на ліки.

Раніше Знай.ua публікував заяву Завальнюк, що платити за фактичну спожиту комунальну послугу все одно доведеться.