Політична партія "Держава" звернулася до українців і закликала їх не купувати землю після відкриття ринку, оскільки це незаконно і землю повернуть народу.

"Звернення партії “Держава” до “покупців” української землі... Купуючи в межах так званої “земельної реформи” українську землю, ви стаєте співучасником пограбування українського народу і скупниками краденого. Доводимо до вашого відома, що після законного відсторонення влади, яка організувала антиконституційне відчуження української землі, і приходу до влади політичних сил, що діють в інтересах українського народу - вся земля буде повернута своєму законному власникові", - сказано в повідомленні.

У зверненні сказано, що народ України є єдиним колективним власником всіх земельних ресурсів, а оскільки народ не ухвалював рішення про відмову від права власності, то і продаж української землі є незаконним.

"Після повернення землі українському народові, ми гарантуємо вам відсутність будь-якої фінансової компенсації. Більш того, незаконні набувачі будуть притягнуті до відповідальності, як скупники краденого. Також на них буде накладено фінансові санкції, з метою компенсувати збитки, яких зазнав український народ. Ми наполегливо рекомендуємо не брати участь у злочині", - сказано у зверненні.

Як повідомляв Знай.ua, Загородній заявив, що вільні ринки землі взагалі - це абстракція, вільного ринку землі в світі не існує.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що, на думку експерта, іноземцям де-факто дозволяється заходити через банки "в українську землю".