Політичний радник, медіаексперт Олександр Харебін у програмі Юрія Романенка «Романенко. Бесіди» заявив, що оточення президента України Володимира Зеленського намагається заробити побільше грошей, поки він перебуває при владі.

«Оточення заробляє, тому що вони розуміють – їхній шлях короткий і не вічний. І це такий унікальний шанс десь легально, десь напівлегально, десь зовсім брудно заробити багато грошей. Держава дозволяє... Я б не звинувачував все оточення в тотальній корупції, але тим не менш політична влада дає політичну ренту. Ця рента вимірюється іноді десятками, а то й до сотень мільйонів, залежно від близькості до рентодавця», - говорить експерт.

На його думку, основний критерій підбору команди Зеленського – це «розумні люди з дефектами».

«Тобто дебілів в оточенні дофіга. Бери будь-якого, вони всі будуть виконувати під козирок і будуть молитися і мовчати... А люди з дефектами – це люди, які мають якісь речі, за які їх можна взяти. Я не хочу деталізувати, бо в оточенні Володимира Олександровича і найближчому оточенні є нормальні люди без дефектів і розумні люди без дефектів... Але вони там давно закріпилися, вони хороші. А нинішня парадигма, коли зараз складається, це повинні бути підлеглі залежні люди, яких легко прибрати», - сказав Харебін.

Популярні новини зараз

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Ані Лорак з Муратом подарували донечці ляльку, від якої мороз шкірою - "Яка моторошна!"

Подружка Олени Кравець з "Кварталу 95" Ірина Сопонару перетворилася на ковбоя: "Шакіра по-українськи"

9-річна донька Ані Лорак вразила різкими змінами зовнішності: Мурат допоміг

Показати ще

Раніше Знай.uа повідомляв, що Чаплига розповів, як треба боротися з олігархами.

Також Знай.uа повідомляв, що Лазарєв пояснив, чому США не допустять злиття РФ і КНР.