Чи є в Україні корупція? Питання начебто риторичне, але насправді воно не таке просте, як здається. Свою думку з цього приводу у програмі Сергія Дойка «Особистість» висловлює глава Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

«Немає диму без вогню, і якщо в Україні так багато говорять про корупцію - значить вона є. Але мені не дуже подобаються деякі речі. В останні п'ять років українські політики виїжджають за кордон і розповідають, як у нас все погано і яка тут корупція. У боротьбі з нею нам ніхто допомагати не буде. Це - наша задача. Корупція заважає жити нам самим, і боротися з нею повинні ми», - підкреслює гість програми.

Він нагадав про фундаментальний принцип правосуддя: не можна називати людину злочинцем, поки суд не виніс своє рішення. Тому формально в Україні корупціонером можна назвати тільки того, хто був за це засуджений.

«З іншого боку, Вищий антикорупційний суд працює всього один рік. Але є багато питань до різних правоохоронних органів, які розслідують справи - а ті потім розвалюються в судах. Це ознака слабкості судової системи. Її потрібно міняти, але ж ніякого суддю не можна просто так взяти й змістити з посади», - зазначає Грігол Катамадзе.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, за його ініціативою була проведена міжнародна науково-практична конференція.

Популярні новини зараз

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Злата Огнєвіч заговорила про любов до себе у відвертих сукнях: "Відчувала себе вільною"

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Також Катамадзе розповів про те, на яких засадах буде заснована підготовка працівників Бюро економічної безпеки.

https://youtu.be/ORTE0if8YOA