Журналіст, публіцист Всеволод Непогодін у програмі «Что дальше» на каналі «Знай24» розповів, як пройде зустріч президента США Джо Байдена і президента РФ Володимира Путіна.

«Я думаю, що вона не буде якоюсь проривною. Я думаю, будуть якісь дуже загальні сухі дипломатичні фрази. Там не буде якогось такого проривного порядку денного. Звичайно ж, буде обговорюватися Україна, буде обговорюватися Білорусь, буде обговорюватися Протасевич, буде обговорюватися Донбас. Мені особисто здається, що нічого особливо не зміниться», - говорить експерт.

На його думку, якихось змін слід очікувати тільки тоді, коли в світову політику прийдуть люди більш молодого покоління.

«Зміниться і президент США – буде більш молодий, і президент Російської Федерації, те ж саме і президент Китаю... Має пройти час. І має пройти омолодження», - сказав Непогодін.

Також він порівняв Донбас з невизнаною республікою Придністров'я, де російські війська стоять вже кілька десятків років.

Популярні новини зараз

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Анатолій Анатоліч "клонував" Лілію Ребрик: "Хороших людей має бути багато"

Співачка Slavia показала Дзідзьо, кого він втратив: коротка спідниця і ноги від вух

Показати ще

«Вже ось в червні буде, буквально в ці дні, 29 років. І ми всі можемо подивитися, що це таке. Ось 29 років... Нічого не змінилося! Так, там немає військових дій, але ситуація, як по Троцькому – ні миру, ні війни. Придністров'я – це у нас ось поруч, просто під боком... Це Донбас, скажімо так, в мініатюрі. Та ж сама ситуація! Згадайте всі невизнані республіки, де є російська вояччина. Це Абхазія, Південна Осетія... Де російські війська зайшли. Вони хоч десь вийшли? Ні!», - заявив журналіст.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Лазарєв пояснив, чому США не допустять злиття РФ і КНР.

Також Знай.uа повідомляв, що Бортник заявив, що Байден поверне Росію на глобальний ринок.

https://youtu.be/wSd17UwQg9o