Чи принесе новий уряд Ізраїлю зміни на Близькому Сході і що від цього уряду чекати Україні? На такі питання постарався відповісти політолог Руслан Бізяєв журналістці Любові Завальнюк в студії Руслана Бізяєва на проєкті «Розвилка» на YouTube.

«На Близькому Сході змінам бути, тому що новий прем'єр Ізраїлю Нафталі Беннет вважається більш правим, ніж Беньямін Нетаньягу, проте тип коаліції, який вони сформували, говорить мені про те, що швидше за все уряд Беннета буде пробувати знайти нові точки балансу. Однією з яких може стати адміністрація Байдена», - сказав він.

Бізяєв повідомив, що Байден одним з перших подзвонив Нафталі Беннет і привітав його з формуванням уряду. При цьому, вважає він, відразу постає питання, а що робити з угодою Авраама, яка є чисто економічною угодою. І відразу за цим, упевнений він, піднімуться безліч інших питань.

«А саме, що робити з Палестинською автономією, з Голландськими висотами і що робити з Іраном? На останньому саміті НАТО було чітко визначено два вороги - Китай і Росія, а як же Іран? Що стосується відносин України з Ізраїлем, цей уряд буде при владі до наступних виборів, а в Ізраїлі вибори відбуваються частіше, ніж в Києві йде дощ», - розповів він.

Бізяєв вважає, що саме тому уряд Ізраїлю не встигне навіть сформувати якусь нову концепцію українсько-ізраїльських відносин.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще

«Ця повістка буде в другому пріоритеті, якщо не в третьому», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Бізяєва, що Путін - це людина, яка говорить досить рідко і досить коротко.

Також раніше Бізяєв розповідав, наскільки подорожчає газ в Україні.