Журналістка Любов Завальнюк у програмі «Суть подій» для каналу Знай.ua розповіла, яким категоріям українських громадян не доведеться переоформляти субсидію.

«В межах нововведень 2,5 млн домогосподарств отримають від держави субсидії автоматично і їх не потрібно буде переоформляти. Виходить, що тим, хто отримає субсидії автоматично, буде повідомлено окремо. Виняток стосується лише 400-500 тисяч домогосподарств, яким потрібно буде підтвердити факт реєстрації місця проживання», - розповіла Завальнюк.

Вона повідомила, що виняток становлять лише домогосподарства, яким субсидія: надавалася в грошовій безготівковій формі; була призначена за фактичним місцем проживання осіб, зокрема, орендарям житлових приміщень; внутрішньо переміщеним особам, індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, а також була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих в житловому приміщенні, що не проживають за місцем реєстрації.

Тепер, за словами журналістки, щоб переоформити субсидію домогосподарству необхідно буде надати протягом травня-вересня в Центр надання адміністративних послуг заяву і декларацію про доходи.

«Субсидія буде нарахована починаючи з травня 2021 року, обіцяють в Мінсоцполітики. А тим часом в Україні пільгами на оплату житлово-комунальних послуг користуються всього 1,8 млн чоловік. Розмір цих пільг становить від 25% до 100%», - зазначила Завальнюк.

Популярні новини зараз

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Чоловік "видоїв" гроші з сім'ї коханої і підкинув їй вночі кобру в ліжко: укус і довічне

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Раніше Знай.ua повідомляв, що Завальнюк розповіла, в якому віці і при якому стажі українці матимуть пенсію.

Нагадаємо, Толкачов розповів, що відбувалося на ринку праці під час пандемії.