Політолог Руслан Бортник у своєму блозі розповів, яку політику має нинішня влада щодо повернення Донбасу. За його словами, влада намагається запевнити народ, що Донбас нам не потрібен.

«Ми знаходимося у рамках старих парадигм у вирішенні цього конфлікту. Загалом політична ситуація дуже змінилася за цей час. Просто давайте порівняємо динаміку: при попередньому президенті за перші два роки конфлікту була спроба конституційних змін, і було прийнято закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей», - зазначив Бортник.

За словами експерта, раніше була певна політична динаміка у вирішенні конфлікту на Сході: двічі були укладені Мінські домовленості. Як зазначив експерт, була динаміка ведення діалогу стосовно мирної моделі реінтеграції території.

«При нинішній владі цього діалогу майже немає. Жодних законодавчих рішень і нової правової платформи за два роки цієї команди президента. Так, президент підписав декларацію саміту Нормандської четвірки в Парижі у грудні 2019 року, але це все. Іншої динаміки немає», - підкреслив Бортник.

Експерт зазначив, що інформаційне середовище також зазнало змін: раніше ми активно вели діалог щодо наших умов реінтеграції території, а сьогодні риторика ключових людей у владі, які займаються цим питанням, саме Резнікова, Кравчука і Арестовича, категорична інша, порівнюючи з попередньою.

Популярні новини зараз

Сергію Міхалку з "Ляпіс Трубецкой" світить п'ять років за побиття людини: у поліції зробили заяву

Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук показав дорогу людину, яка 27 років йде з ним пліч-о-пліч по життю: "Люблю тебе"

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Злата Огнєвіч поскаржилася на хейт після "стриптизу" на "Холостячці": "Закомплексовані..."

Показати ще

«У цій риториці майже немає місця Донбасу. Уся ця риторика зводиться до обґрунтування суспільству некорисності, шкідливості та неможливості повернення Донбасу», - зазначив Бортник.

Нагадаємо, для Знай.ua Бортник розповів про демографічну проблему в Україні.

Раніше Знай.ua публікував думку Бортника, що Разумков серйозний конкурент для Зеленського.