Футуролог Олексій Толкачов в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською розповів, чи замінять реальних партнерів іграшки для сексу.

"До чого здатні дійти наші вчені в прогресі, так це назвемо. Дійсно, коли якийсь час назад ми говорили, ось секс-ляльки — це були надувні гумові, страшненькі, моторошні. Зараз наука дійшла дуже далеко, і створюються секс-ляльки повністю анатомічно ідентичні", - сказав Олексій Толкачов.

Він зазначив, що замовник може вибрати технічні характеристики ляльки, такі як колір волосся, розмір грудей або стегон.

"Так що найстрашніше, там йде ще і по відчуттю як шкіра людини. Ще й підігрів до природної температури. Ще й повороти очима. Ще вона заряджена певними фразами. Тобто, вона може підтримувати діалог. І що найстрашніше, в умовах сучасності, особливо на сході, в Азії: у Китаї, в Японії, де люди працюють, працюють, працюють, від роботи навіть дохнуть іноді прямо на робочому місці — їм ніколи будувати відносини. І ось там все більше і більше говорять про укладання реальних юридичних шлюбів з секс-ляльками", - додав футуролог.

За його словами, така лялька може по поверненню людини додому запитати як справи, і розповісти, як вона рада бачити людину, але на цьому емоції закінчуються. При цьому, люди йдуть на це, щоб заповнити порожнечу у відносинах.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, футуролог розповів, яким буде секс в майбутньому.

Окрім цього, Знай.ua повідомляв, що чоловік отримав вертикальний перелом пеніса під час занадто пристрасного сексу: трохи промахнувся.