Чи варто прогнозувати, про що говоритимуть Володимир Зеленський із Володимиром Путіним на зустрічі? На це питання відповів політолог Руслан Бізяєв у програмі «Розвилка».

Як каже експерт, всі рішення з’являються під час переговорів. А відтак, пояснює він, без порядку денного не можна в принципі міркувати над тим, що запропонує президент України. Бізяєв зазначає, що, приходячи на переговори, сторони вже мають певні пропозиції, адже визначений і порядок денний, і позиція щодо його питань.

Політолог підкреслює, що переважно йдеться про питання ідеологічного та економічного характеру і перші з них чи не найважчі.

Зокрема, він говорить про Мінські угоди. На думку Бізяєва, і їх можна реалізувати, зібравши у Верховній Раді мінімальну необхідну кількість голосів, а то й більше. «Проблема в іншому – виконати їх буде неможливо, тому що в голові у людей зовсім інша ідеологія. Розпочнеться внутрішній прихований конфлікт, і він розірве ситуацію тут зсередини», - стверджує він і додає, що це ні до чого хорошого не приведе.

Також експерт зазначає, що тим часом сама Європа з острахом дивиться на ймовірність серйозних конфліктів в Україні, а відтак і надає певні фінанси, аби вони не відбулися. «На мій погляд, у Росії повинна бути більш гнучка концепція», - підкреслює він.

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Олександр Пікалов з "Квартал 95" розповів про "втечу" після народження сина: "Сів у автобус і поїхав"

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Водночас Бізяєв зауважує, що публічні висновки і реальні залаштунки – різні речі, а відтак ми майже нічого не знаємо і говорити щось важко.

Нагадуємо, Бізяєв прокоментував виступ Путіна і їх заочну пікіровку із Зеленським.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Бізяєв прокоментував ймовірні результати візитів Зеленського в США та Німеччину.