Політичний експерт Тетяна Лупова в ефірі програми "Що далі" з Вікторією Панченко на каналі "Знай24" розповіла, хто міг би стати новим головою партії "Слуга народу", якщо не президент України Володимир Зеленський.

Тетяна Лупова зазначила, що зараз поки невідомо, хто міг би бути новим лідером партії "Слуга народу".

"Я поки не знаю. Я не думаю, що нам цю кандидатуру якимось навіть натяком хтось покаже. Ось так ось якщо дивитися на це з точки зору виборця, то поки ми не бачимо нікого, хто міг би скласти конкуренцію. Зі старих політиків поки ніхто не дістає до цього рівня. З нових у нас там був Разумков, який намагається. Він намагається зайняти місце своє провідне якесь на політичній арені, і рухатися в бік того, щоб скласти конкуренцію", - скала Лупова.

За її словами, поки Дмитро Разумков навряд чи міг би стати новим лідером партії "Слуга народу".

"Я думаю, що буде достатньо охочих профінансувати його кампанію", - додала Тетяна Лупова.

Популярні новини зараз
У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" Будемо ходити на відро: у Київраді готують українців до нових реалій у разі блекауту 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов розповів, що буде з "Слугою народу" без Зеленського.