Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів про важливість формування капіталу. За його словами, людина повинна пожертвувати розвагами, щоб забезпечити собі забезпечене майбутнє.

«Багато людей неправильно розраховують своє життя. Треба життя прораховувати не так, що ти 2 роки проживеш – «Заробив і в Туреччину запалювати!». Твоє життя не закінчується після Туреччини, ти в Туреччині зіллєш гроші за це літо замість того, щоб взяти ці гроші і сформувати капітал. Дуже важливо почати формувати капітал», - зазначив Балашов.

На думку експерта, важливо забезпечити собі забезпечене майбутнє, а єдиний вихід домогтися цього – відмовляти собі в розвагах і відкладати гроші на придбання капіталу, наприклад квартири.

«Повинна виникати стала тисяча. Звичайно, проблематично щось купити серйозне за тисячу, але хоча б накопичувати тисячі і не чіпати їх. Коли у тебе є масштабна мета, ти можеш відкладати задоволення заради цієї масштабної мети», - підкреслив Балашов.

Як зазначив експерт, людина, яка здатна собі в чомусь відмовити є сильніша і, за словами Балашова, може досягти більшого успіху. На думку експерта, коли людина збирає гроші на капітал, теж залучається сила волі, а в таких умовах людина може реалізувати свій потенціал повністю.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

Меган Маркл та принц Гаррі оскандалилися через невиконані контракти зі Spotify та Netflix: "Повинні були регулярно…"

Зірка "Холостячки" Роман Свечкоренко розповів про біду, яка трапилася з його дівчиною і дочкою

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Балашов розповів, як зародилися проблеми українців.

Також Знай.ua публікував слова Балашова, що біткоїн – для молодих.