Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів про криптовалюти. За його словами, старші фінансисти не розуміють біткоїн. На його думку, біткоїн завжди зростає, коли починається криза.

«У біткоїнів дуже швидкі підйоми і дуже швидке падіння – його волатильність дуже висока. Старим фінансистам це взагалі не зрозуміло. Воно рухається за тими ж правилами, що і фондовий ринок, але фондовий ринок розтягнутий на тридцятиріччя і ці коливання відбуваються рік, а у біткоїнів все може змінитися за один день», - зазначив Балашов.

За словами експерта, біткоїн дуже спонтанна грошова одиниця, чий курс може коливатися і змінюватися за один день, тому багато кому не зрозуміла тема вкладення грошей в криптовалюти.

«Якщо поспостерігати за цією валютою, то ми бачимо таку тенденцію, що вона з'явилася, коли не вистачало грошей. Криза сталася – не вистачає грошей на ринку, і з'являються сурогатні гроші – замінники грошей. З'являється біткоїн, яким починають користуватися. Коли гроші нормально починають функціонувати, то тоді біткоїн починає падати», - розповів Балашов.

Як зазначив експерт, біткоїн зростає в ціні, коли в світі стає менше грошей через кризу. На думку Балашова, молоді люди швидко підхопили цю тему і почали заробляти гроші на скачках криптовалюти, але, за словами експерта, сильно збагатилися на біткоїнах тільки кілька відсотків.

Популярні новини зараз
Зеки, яких пригнав на війну "кухар" путіна пригожин, вже годують хробаків в українській землі: "Десь на Луганщині" Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву На українських АЗС піднялися ціни на бензин: яка ситуація з іншими видами палива Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

Нагадаємо, на Знай.ua Балашов заявив, що Путін вичерпав себе.

Раніше Знай.ua публікував заяву Балашова, що Зеленський краще Путіна, тому що він молодший.