Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лібертаріанець, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» порівняв Путіна і Зеленського. На його думку, Зеленський кращий за Путіна, тому що він молодший.

«Нове покоління завжди перемагає. Звичайно Зеленський сильніший. Йому трохи більше 40, а тому (Путіну, - ред.) близько 70 – як порівнювати можна? У цього в руках смартфон, селфі робить прямо з Адміністрації, в спортивках вискакує на шашлик з журналістами, а що Путін? Кощій Безсмертний, який від голки залежить і не вилізе вже з бункера», - зазначив Балашов.

На думку експерта, Зеленський кращий за Путіна, тому що він молодший, а, за словами Балашова, молоде покоління завжди краще старшого, адже вони формують новий світ.

«Скільки залишилося тому Путіну? 40 і 70 років – це все. Це розрив поколінь. Це вже клініка. Я не змагаюся у бігу з сорокалітніми – це безглуздо (Балашову 60 років, - ред.). Я в іншому можливо виграю, але бігати я з ними не буду», - підкреслив Балашов.

Як зазначив експерт, молоде покоління завжди має стартові можливості кращі, тому що, за його словами, вони молодші, креативніші, красивіші і швидші. Балашов проводить цю паралель з поколіннями і в порівнянні Путіна і Зеленського.

Популярні новини зараз
Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси Алекс Топольський влаштує полуничку на "Холостяку", поки Саша Мудра спостерігатиме: "Взяти ініціативу до своїх рук"
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував слова Балашова, що держава повинна вибирати курс розвитку.

Раніше Знай.ua поширював думку Балашова, що всі президенти за рахунок Конституції лише зміцнювали свою владу.