Український підприємець, політичний діяч, народний депутат України III скликання, лідер партії «5.10» Геннадій Балашов у програмі «Говори про майбутнє» розповів, які перспективи у Путіна. За його словами, Путін вже зжив себе і не здатний щось робити, крім як творити радянський режим в Росії.

«Сюди їде бізнес. Він як думає – Україна виходить з війни і приєднується до ЄС, значить, тут нерухомість буде в 10 разів дорожче. Вона вже закінчена (війна, - ред.), ви бачили Путіна? Путін не здатний воювати – у нього тестостерон закінчився. Це вже сидить Кощій Безсмертний, блідий, нещасний і всі знають, де його смерть – його смерть в голці, і цю голку тримає Байден. Він вже навіть почав говорити «в Україні», - зазначив Балашов.

За словами експерта, Путін серйозно здав позиції.

«Виявляється Україна серйозно вплинула за останні 7 років. Насправді навіть росіяни зараз оцінюють – «Як ви правильно зробили, що відірвалися від цієї імперії». Насправді ми не з Росією воюємо, а з «постсовком», тому що якимось чином Путін перетворився на «постсовок» і охороняє радянський міф», - підкреслив Балашов.

На думку Балашова, Росія відстала країна, тому що Путін перетворює її в Радянський Союз з тієї ж філософією і міфами, що вони сильніше за всіх і так далі. Як зазначив експерт, Україна на відміну від Росії чітко заявила, що йде в Європу – це змусило навіть росіян нас почати поважати.

Популярні новини зараз
Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Не гірше квасолі та гороху: вчені довели користь картоплі та підказали, як її правильно вживати Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Нагадаємо, Знай.ua публікував думку Балашова, що держава повинна вибирати шлях розвитку.

Раніше на Знай.ua Балашов заявив, що Зеленський краще Путіна, тому що він молодший.